شرکت های تولیدکننده سیم وکابل در ایران و مزیت رقابتی شرکت سیم وکابل اصفهان نسبت به سایر تولیدکنندگان

ایجاد کارخانه‌های سیم‌سازی و کابل سازی در ایران از نزدیک به 4 دهه پیش آغاز شده است، هر چند به نظر می‌رسد که سیم‌سازی می بایست پیشینه بیشتری داشته باشد. کارخانه‌های کابل سازی در آغاز با تولید سیم آغاز به کار کردند و سپس با ساخت رساناها، توسعه یافته و سرانجام به ساخت کابل پرداختند. امروزه بیش از 300 شرکت در حوزه سیم وکابل سازی فعالیت دارند که به طور متوسط با ظرفیت اسمی 1000 هزار تن در هر سال، حدود 400 هزار تن تولید دارند. به جرات می‌توان گفت در شرایط فعلی، حدود ۹۵ درصد از کل نیاز کشور در زمینه سیم وکابل برق، کابل‌های مخابراتی، کابل های کواکسیال، فشار قوی، متوسط و ضعیف، سیم‌های ساختمانی، سیم لاکی و … توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می‌شود و کشور را از واردات انواع مختلف سیم و کابل بی‌نیاز کرده است.

استانداردها و مقررات در صنعت سیم و کابل

امروزه با وجود اینکه سيم و كابل ايراني يك صنعت استراتژيك و زيربنايي لحاظ می گردد و وزارت صنايع آن را تاييد كرده است، تولید سیم و کابل برق یکی از مطلوب ترین صنایع از نظر اقتصادی شناخته می شود. افزایش فزاینده تجهیزات الکتریکی در زندگی روزمره باعث رشد اقتصادی این شاخه از تولید در کل دنیا می باشد. شرکت های فعال در صنعت سیم و کابل ایران، در هر دو زمینه فروش سیم و کابل و نیز ساختار به صورت چشمگیری شکوفا شده اند. تولیدکنندگان داخلی سیم وکابل در ایران با بهره مندی از استقبال مصرف کنندگان و نیاز بازار مصرف، هر یک سعی بر ارضای نیاز مشتریان خود دارند. شرکت های تولیدکننده سیم وکابل نظیر سیم وکابل کاوه تک، سیم وکابل ابهر، سیم وکابل اصفهان، سیم وکابل مغان، کابل سازی افق البرز، سیم وکابل همدان، سیم وکابل مشهد، کارخانجات تولیدی شهید قندی، سیم وکابل تهران، کارخانجات کابل سازی ایران، آلفا کابل با هدف تولید بخشی از سیم و کابل مورد نیاز کشور، تنها برخی از تولیدکنندگان داخلی سیم وکابل هستند؛ این امر علاوه بر اینکه می تواند عرضه کننده‌های پیشنهادی بیشتری را برای خریداران به ارمغان آورد، همچنین می تواند خریداران را در انتخاب بهترین عرضه کننده گمراه نماید.

امنیت محصولات تولیدی، گام دیگری است که مدیریت شرکت سیم وکابل اصفهان در راستای ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی، اصل مشتری مداری و تضمین کیفیت در صنعت سیم وکابل برداشته است. جلب و حفظ رضایت مشتریان و ثبات کیفیت و قیمت، از جمله اصولی هستند که پایندی به آنها افتخار ماست.

 

علامت تجاری شاخص

جنبه رقابتی شرکت های تولیدکننده سیم وکابل، به نوآوری در محصولات و طول عمر بالای محصولات به همراه رعایت اصول ایمنی در آنها بستگی دارد. آنچه که برای مصرف کنندگان اهمیت دارد در دسترس قرار دادن لیست قیمت قابل اعتماد و ارزشمندی است که شرکت تولیدکننده سیم وکابل در اختیار آنها قرار می دهد . همچنین پشتیبانی فنی مستمر توسط شرکت، عامل مهم دیگری در ایجاد اطمینان برای مشتریان می باشد. در این میان سابقه حضور شرکت سیم وکابل اصفهان در عرصه تجارت، یکی از دلایل رشد عظیم در این عرصه است. زینت بخش سیم وکابل اصفهان، نیروی انسانی زبده و با تجربه است که آن را به عنوان یکی از شرکت‌های نام آور ایرانی مطرح ساخته است . رزومه درخشان شرکت سیم و کابل اصفهان طی دو دهه‌ی گذشته، نشانگر کیفیت کار محصولات این شرکت در طول زمان و همچنین خدمات پس از فروش واقعی می باشد که رضایت مشتریان این شرکت را در برداشته است.

برقراری سیستم تضمین کیفیت

شرکت های تولیدکننده سیم وکابل در ایران، با هدف و ذهنیت تامین با کیفیت ترین محصولات سیم و کابل به همراه تمرکز خاص بر روی تحقیق و توسعه آغاز به کار نموده اند. در این خصوص در شرکت سیم وکابل اصفهان، بخش های بازریابی، فروش و طراحی توسط حرفه ای ترین و کار آمدترین افراد مدیریت می شوند که در حرفه ی خود بالاترین سطوح احترام را به مشتریان پاس می‌دارند. هدف گذاری مدیریت این شرکت براساس نتایج برآمده از تیم تحقیق و توسعه صورت می گیرد و به همین دلیل، تمام گروه های شغلی این شرکت وظایف خود را بخوبی انجام می دهند. این شرکت با برقراری سیستم تضمین کیفیت، سبب ایجاد و مطلوبیت بالای محصولات خود برای مصرف کنندگان شده است. همچنین اخذ گواهینامه های متعدد بین المللی مبین کیفیت مطلوب محصولات این شرکت است. طرز تفکر مدیریت و مهارت های رفع مشکل متخصصین این شرکت باعث مطرح شدن نام آن به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده سیم وکابل در ایران است .شرکت سیم وکابل اصفهان به عنوان حرفه ای ترین تولیدکننده انواع سیم و کابل در ایران، مصمم است ضمن رعایت الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط، با تکیه بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص و به خدمت گرفتن سیستم های نوین مدیریتی، بستر مناسبی را جهت رعایت استانداردها و تولید محصول با کیفیت در راستای افزایش رضایت مشتریان فراهم نماید.

در صورت داشتن شرایط همکاری، شما نیز مي توانيد به جمع همکاران و حاميان خانواده صنعتی سیم و کابل اصفهان بپيونديد و با اين کار هم در ارتقای رضایت مردم سهيم باشيد و هم از مزاياي تجاري همکاري با شرکت سیم و کابل اصفهان بهره ببريد. پيشاپيش دست شما را به گرمي مي فشاريم.

بسته بندی های ویژه

اگر بر اساس درخواست مشتریان، بسته بندی خاصی مورد نیاز باشد، این درخواست می بایست به بهترین نحو پاسخ داده شود. در شرکت سیم وکابل اصفهان درخواست مشتریان توسط واحد فروش به واحد مهندسی صنایع اطلاع داده می شود. واحد مهندسی صنایع پس از آنالیز درخواست مشتری برای ساخت و بسته بندی، دستورالعملی به واحد کنترل کیفیت ابلاغ می نماید. به عبارت دیگر اگر هر بخش دیگری ملزم به اجرای آن دستورالعمل باشد، واحد کنترل کیفیت موظف به نظارت بر روی مراحل بسته بندی می باشد.

تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته

یک تولیدکننده سیم وکابل حرفه ای می بایست با بهره گیری از کادر مجرب و هم چنین به کارگیری تکنولوژی پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، گام در عرصه رقابت در بازار حرفه ای سیم وکابل گذارد. آزمایشگاه شرکت سیم وکابل اصفهان با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های تست از قبیل تست مقاومت الکتریکی، تست مقاومت عایقی، تنسیل و … و ضمن انجام آزمون‌های تعیین شده مطابق با استاندارد ملی ایران، توانایی انجام آزمون های لازم مطابق با استانداردهای بین المللی را دارا می باشد تا با ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، رضایتمندی مشتریان گرامی را افزایش دهد. آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت سیم و کابل اصفهان، با بهره گیری از کارآمدترین تجهیزات تست و پرسنل متخصص، توانایی انجام کلیه آزمون های مرتبط با سیم وکابل را بر اساس استانداردهای بین المللی دارا می باشد. در این راستا شرکت اصفهان کابل با بهره مندی از گواهینامه های استاندارد ۳-۶۰۷ ، ۵-۶۰۷ ، ۶-۶۰۷ و ISO 9001:2015 اقدام به تأمین نیاز و جلب رضایت مشتریان نموده است.

مهندسی خرید

بخش بازرگانی شرکت های سیم وکابل می بایست قادر به تامین لیست بلند سیم و کابل های خارجی و داخلی شرکت های بزرگ از قبیل نفت و گاز، فولاد، انرژی و نیروگاهی، سیمان و … با مطلوب ترین کیفیت و کمترین قیمت باشد. شرکت سیم وکابل اصفهان از برترین شرکت های فعال در حوزه سیم وکابل در ایران و خاورمیانه است که در رفع نیازهای فوری صنایع مختلف در زمینه تامین سیم و کابل های داخلی در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت ضمن حفظ کیفیت، اقدام نموده است. اگر مدت هاست که تولید کننده سیم و کابل خاص خود را پیدا نکرده اید، هم اکنون زمان آن فرارسیده است!