معرفی شرکت سیم و کابل اصفهان

امروزه کشور عزیزمان ایران در راستای حل بحران های اقتصادی بیش از پیش نیازمند تولید داخلی است. لذا در این راستای و همچنین حفظ و تعالی تولید ملی، اشتغال و مهم تر از همه اقتصاد مقاومتی، بر آن شدیم تا با تلاش و پشتکار شبانه روزی و با تکيه بر توان فنی خود و کلیه همکاران مجرب در صنعت سيم و کابل و نیز به کمک خط تولید مجهزی که به همين نيت و در راستای تحقيق و توليد محصولات خاص و کاربردی تجهيز و راه ‏اندازی شده، امید است بتوانیم سهم بزرگی در اقتصاد مقاومتی و تولید ناب داشته باشیم.

شرکت سیم وکابل اصفهان به عنوان یکی از پیشتازان عرصه تولید سیم وکابل کشور، در شهر اصفهان از سال 1379 در زمینه تولید انواع سیم و کابل افشان، مفتولی، مخابراتی، کوآکسیال و شیلددار شروع به فعالیت نمود که طی این سال ها، با استفاده از دانش و تکنولوژی بومی توانسته است در امر تولید به درجه ای مطلوب از سطح کیفیت محصولات سیم و کابل دست یابد. این شرکت با بهره گیری از علم مدیران با تجربه در صنعت و تلاش بی وقفه پرسنل خود، اهتمام به تولید انواع سیم و کابل کرده است و توانست پس از مدت کوتاهی موفق به دریافت گواهینامه های معتبر گردد و در بازار سیم و کابل ایران جایگاه ویژه را به خود اختصاص دهد .همچنین با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات، با خرید ماشین آلات پیشرفته خط تولید، ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های پیشرفته، ابزار دقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل، بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی سعی در برآوردن این مهم داشته است. در همین راستا جهت ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان خود، دو عامل کیفیت و قیمت را به طور ویژه مدنظر قرار داده و خود را به رعایت اصول کیفی و فنی به عنوان یک شاخصه متمایز ملزم نموده است. لازم به ذکر است که از ابتدای فعالیت شرکت سیم و کابل اصفهان آنچه به عنوان یک هدف تعیین شده بود و تا به امروز سرسختانه و در همه شرایط اقتصادی به آن متعهد و پایبند مانده است، تولید سیم و کابل مطابق استاندارد و با بهترین کیفیت ممکن بوده است. در نهایت با بهره مندی از گواهینامه های استاندارد 3-607 ، 5-607 ، 6-607 ، 1-3569 و ISO 9001:2015 اقدام به تأمین نیاز و جلب رضایت مشتریان نموده است.

امنیت محصولات تولیدی، گام دیگری است که مدیریت شرکت سیم وکابل اصفهان در راستای ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی، اصل مشتری مداری و تضمین کیفیت در صنعت سیم وکابل برداشته است. جلب و حفظ رضایت مشتریان و ثبات کیفیت و قیمت، از جمله اصولی هستند که پایندی به آنها افتخار ماست.

 

خط مشی کیفیت

شرکت سیم وکابل اصفهان با تکیه بر خداوند متعال و استفاده از تجربیات چند ساله مدیران و کارکنان خود با هدف تولید انواع سیم و کابل اعتقاد دارد که حیات شرکت در گرو ارتقاء سطح کیفیت، جلب رضایت مشتری، توسعه فرهنگ کیفیت و فروش می باشد و این مهم فقط در سایه بهبود مستمر در تمامی سطوح سازمان و افزایش رضایت مشتریان حاصل می گردد. این شرکت برای دست یابی به این اهداف سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 را الگو قرار داده و تعهد خود را مبنی بر برآورده ساختن الزامات آن به شرح ذیل اعلام می دارد:
 
  • رعایت استانداردهای مرتبط با محصولات و تلاش در جهت ارتقاء کیفیت محصولات بر اساس خواسته مشتریان
  • توسعه و ارتقاء سطح دانش و مهارت های کارکنان
  • مدیریت، توسعه و به روزرسانی فرآیندها و فعالیت های سازمان، ایجاد شرایطی برای رشد پایدار
  • افزایش سطح رضایتمندی پرسنل و ذینفعان
  • تدوین راهبردهای بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت با به کارگیری مدیریت استراتژیک
  • تلاش مستمر برای بهبود فرآیند های تولیدی با تمرکز بر تحقیق و توسعه، ارتقای کیفیت محصولات و پایمندی به تعهدات و جلب رضایت مشتریان
 

از آنجایی که نیل به اهداف و اصول فوق تلاش فکری و عملی خستگی ناپذیر کلیه کارکنان، مسئولان و مدیران را می طلبد. لذا کلیه همکاران با حسن نیت، خود را در قبال اجرای دقیق و موثر این نظام مسئول داشته و سازمان را یاری می نمایند. این خط مشی بیانگر تعهد ویژه مدیریت شرکت نسبت به مقوله های فوق الذکر بوده و مسئولیت پیاده سازی، اجرا و نگهداری سیستم مورد نظر با مدیر تضمین کیفیت می باشد.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین معیارها در رقابت در بازارهای جهانی می باشد؛ لذا شرکت سیم و کابل اصفهان به منظور ایجاد ارزش بیشتر، افزایش رضایت مشتریان و همچنین تقویت کیفیت محصولات خود، اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت کامل و ویژه نموده است که در این امر توانسته است جایگاه خود را همواره در ذهن مشتریان خود تثبیت نماید. واحد خدمات پس از فروش شرکت سیم و کابل اصفهان، به عنوان واحد ارتباط بعدی با مشتری، این امکان را ایجاد می کند که با هر بار ارتباط با مشتری بتواند این حس را ایجاد کرده و مشتری احساس کند با احترامی که از سازمان دریافت می کند، نیازهای اجتماعی او برآورده می گردد. شرکت سیم و کابل اصفهان، خدمات پشتیبانی و پس از فروش خود را به مشتریان سراسر ایران، شهر اصفهان و کلیه شهرستان ها از جمله: مبارکه، زرین شهر، شهرضا، یاسوج، نجف آباد، سمیرم، خور، نطنز، دیزیچه، خمینی شهر، قمصر، دهاقان، لردگان، شهرکرد، فارسان، تیران، فلاورجان، چادگان، بروجن، فریدون شهر، ورزنه، دهاقان، محلات، گلپایگان، الیگودرز، خوانسار، کاشان، اران و بیدگل، اردستان، انارک، زواره، بویین و میاندشت، تیران و کرون، آباده، یاسوج، سامان، کوهپایه، میمه، باغ بهادران، دولت آباد، اردل و… ارائه می کند.

آزمایشگاه کنترل کیفیت

آزمایشگاه کنترل کیفیت مستقر در شرکت سیم و کابل اصفهان، با تجهیزات پیشرفته، به صورت یک واحــد مستــقل فعالیت دارد و کلیه آزمون های مورد نیاز شامل کنترل مواد اولیّه، محصولات حین فرآینــد و محصول نهایـــی را مطابق استانداردهای محصول و براساس دستورالعمل ها و روش های اجرایی تدوین شده، کنترل و انجام می دهد.

واحد تحقیق و توسعه

در شرکت سیم و کابل اصفهان، واحد تحقیق و توسعه به منظور تولید محصولات با کیفیت موردنظر مشتریان و الزامات استاندارد محصول پس از دریافت سفارشات، شرایط تولید محصول، مراحل تولید، مواد اولیه و امکانات تولید را به صورت حرفه ای مورد ارزیابی قرار می دهد. واحد تحقیق و توسعه شرکت سیم و کابل اصفهان با امکان سنجی تولید محصول و فراهم نمودن شرایط تولید، ابتدا به تولید آزمایشی این گونه محصولات پرداخته و با بررسی کیفی، عملکردی و انطباق آن با نیازمندی های استاندارد محصول تا حصول اطمینان از تولید محصول با کیفیت و تامین رضایت مشتری، پیگیری و تحقیقات خود را ادامه می دهد. مدیریت شرکت و کارکنان سیم و کابل اصفهان همواره تولید محصول باکیفیت و مقرون به صرفه و همچنین تأمین رضایت مشــتری و تحویل به موقع کالا و خدمات را سر لوحه کار خود قرار داده اند.

کلام پایانی

شركت سیم و کابل اصفهان به عنوان يكي از فعالان اين حوزه، به دنبال گسترش و تثبيت خود در تمامي بازارهاي مرتبط مي‌باشد و براي تحقق اين مهم مي كوشد تا توليدات خود را با بهره‌گيري از فن‌آوري هاي نوين ارتقاء بخشد. در اين خصوص در دو دهه اخير زمان و هزینه قابل قبولي صرف تحقيق و توسعه (R&D) محصولات جديد و بهبود كيفيت محصولات جاري خود نموده است. از سوی ديگر، آزمايشگاه فني سیم و کابل اصفهان به عنوان يكي از فعال‌ترين آزمايشگاه ‌هاي كشور، موفق به دريافت گواهينامه های معتبر گرديده است. لذا محصولات اين شركت به طور مداوم در آزمايشگاه مورد آزمون هاي مختلف قرار گرفته و از مطابقت آن با استانداردهاي بين المللي اطمينان حاصل مي گردد.